... jesienią wyruszamy
na Wilanowską 363
obok Galerii Mokotów

Połączenie techniki HIFU i Lasera frakcyjnego. Hit w zwężaniu pochwy i leczeniu nietrzymania moczu. Promocyjna cena 2500zł. Zapisy na zabieg pod numerem Kliniki +48 22 759 19 08.
Liczba miejsc ograniczona.

Dojazd

do praktyki lekarskiej

Dojazd od strony Pruszkowa:
Mijając Pruszków, za stacją paliw Shell skręt w lewo na Komorów. Za 4 budynkiem (duża białą willa z napisem „Narzędzia”) w prawo, w nieutwardzoną drogę. Drugi budynek po prawej. Prosimy wjeżdżać na parking w kolejnej bramie.

Dojazd od strony Milanówka:
Nie dojeżdżając do Pruszkowa, na wysokości jednostki wojskowej w Helenówku, skręt w prawo na Komorów. Za 4 budynkiem (duża białą willa z napisem „Narzędzia”) w prawo, w nieutwardzoną drogę. Drugi budynek po prawej. Prosimy wjeżdżać na parking w kolejnej bramie.

Dojazd od strony Komorowa:
Od stacji WKD Komorów, główną ulicą (Brzozowa) w kierunku Pruszkowa. To jest ulica Brzozowa w Komorowie. Jedziemy przez małe rondo na wprost. To też jest ulica Brzozowa. Po prawej Pruszków po Lewej Nowa Wieś. Za ulicą Magnolii skręcamy w lewo w nieutwardzoną drogę (tuż przed białą dużą willą z napisem „Narzędzia”) Drugi budynek po prawej.  Prosimy wjeżdżać na parking w kolejnej bramie.

Adres

Prywatna Praktyka Lekarska

ul. Brzozowa 75 F

05-806 Komorów

Nowa Wieś koło Pruszkowa

52° 8.971', 20° 47.527'

Umów się na wizytę

Uwaga! Dzień wcześniej, z numeru telefonu +48 501 099 769, otrzymają Państwo SMS-em prośbę o potwierdzenie wizyty do godziny 18- stej.
Jeśli nie potwierdzą Państwo wizyty, miejsce będzie automatycznie zwolnione i zapisany kolejny pacjent z listy oczekujących.

.

Nie pamiętasz hasła? / Nie pamiętasz nazwy?